"Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының…
"№95 мектеп-гимназия" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

Алдымен, әуелі
сначала, сперва.
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 229
Жаңа сұрақтар: 15

Мектептің визиттік карточкасы

Мектепке туралы

Толық аты-жөні: «№95 мектеп-гимназия» КММ

Ұйым түрі: орта білім беру мектебі

Басшының аты-жөні: Жакина Мария Хакимжановна

Заңды мекен-жайы, индексі: Магнитогорск көш 43, 100001

Картадағы координаты (ені, ұзындығы Google Maps модулін немесе Картаны қолдану арқылы. Яндекс) 49.888016, 73.201803

Телефон (код+номер): 8-7212-31-08-37

Факс (код+номер): 8-7212-31-14-75

Білім беру ұйымының E-mail: sch95@kargoo.kz

Жұмыс тәртібі: 2 ауысым

Білім беру ұйымының ашылған күні: 01.09.1963ж.

№ лицензиясы: АБ №0065854

БИН: 95064001393

Жобалық қуаттылығы: 920 оқушы

1-11 сыныптардағы оқушылар саны: 840 оқушы

Шағын орталықтың бары: жоқ

Мектепалды даярлық сыныбындағы балалар саны: 96

Оқыту тілі: орысша/қазақша

Сыныптармен көрсетілген ауысымдар саны:

І ауысым – 1а,1б,1в,1г, 1ә, 2а, 2б, 2в, 2ә, 8а, 8б, 8в, 9а, 9б, 9в, 10а, 11а.

ІІ ауысым  – 3а, 3б, 3в, 3ә, 4а, 4б, 4в, 4ә, 5а, 5б, 5в, 5ә, 6а, 6б, 6в, 7а, 7б, 7в.

Педагогикалық құрам

Педагогтар саны: 74

жас қызметкерлер: 3

білім деңгейі бойынша: арнаулы орта категорияся бойынша - 7; жоғары категория бойынша - 67

санаттар бойынша: жоғары категория бойынша - 26, I - 20, II - 18, категориясыз - 10

Мектеп жетістіктері

Жетістіктер мұғалімдер

Химия бойынша қалалық семинарлар, 2 семинар математика, психология, дене шынықтыру бойынша, сын тұрғысынан ойлау педагогикалық зертханалар бойынша 4 семинар

Қалалық онлайн-сабақтар: Ридкина С.Г.

Конференциялар

Халықаралық конференциялар: Жакина М.Х., Филичкина Л.В., Ридкина С.Г., Кабиденова А.Т.

Республикалық конференциялар: ҚарМУ: Рамазанова Л.К., Граф Е.П., Третьякова Е.М.,Амрина Д.С., Сулейменова Т.С., Кусаинова Д.Т, Буслович С.М., Кондратьева С.А.

Облыстық конференциялар: Амрина Д.С., Микляева Л.Е., Земба М.А., Мухамедиева Г.А., Голощук Т.А., Толмачева Л.Н., Кабиденова А.Т., ЖакинаМ.Х., Рупс Н.А., Пашкова И.И.,Мусина С.В., Третьякова Е.М., Кондратьева С.А., Землянушкина О.С., Голощук Т.А., Буслович С.М., Полковая С.А., Назарова В.В.

Қалалық конференциялар: Амрина Д.С., Ридкина С.Г., Мухамедиева Г.А., Назарова В.В.. Граф Е.П., Полковая С.А., Голощук Т.А., Толмачева Л.Н., Литвинова С.В., Третьякова Е.М

Ұлттық конференциялар:Назарова В.В., Полковая С.А.

Республикалық және облыстық әдістемелік байқаулар:

«Әдістемелік вернисаж» Эйхгорн Н.В., Мусина С.В., Рупс Н.А., Литвинова С.В., Хабибулина А.Ф., Земба М.А., Третьякова Е.М., Мяленко М.В.,

«Республикалық Портфолио байқауы» Эйхгорн Н.В., Мусина С.В., Рупс Н.А., Литвинова С.В., Хабибулина А.Ф., Земба М.А., Третьякова Е.М., Мяленко М.В.,

Республикалық олимпиаданың ІІ  кезеңінің жеңімпаздары мен жүлдегерлеріның саны:

2011 – 2012 оқу жылында – 1 адам, 2012-2013оқу жылыдна-2адам, 2013-2014 оқу жылында-2 адам, 2014-2015 оқу жылында – 3 адам

Оқушылардың жетістіктері

Өзін-өзі тану бойынша қалалық, облыстық, Республикалық олимпиадалар – Чебан Елизавета (8сынып) – 1 орын

«Достық» - 6 қатысушы 5-7 сыныптар – 2 жүлделі орындар – оқытушысы Сулейменова Д.А.

«Таным» облыстық олимпиадасында-Шевченко Тарас(4сынып)-3орын-Мусина С.В.

КЭУ олимпиадасы: география-1және2 орын Петрова С.В.

ҚарМУ сызу мен дизайн бойынша олимпиадалар: 2 жүлделі орын-Граф Е.П.

ҚарМУ орыс тілі мен журналист бойынша олимпиадалар:  Назарова Д -3орын-Щекочихина Л.С.

ЦКА биология бойынша олимпиадалар-2орын- Линтур Анна (11сынып)-Пашкова И.И.

ҚарМУ технология бойынша олимпиадалар – Бататаева Акжан (8сынып)-3орын-Микляева Л.Е.

КИО арақашықтық олимпиадалары-136 қатысушы-6жүлдегер

Конференциялар және байқаулары:

Мектепшілік НПК-167 оқушы 5-10 сыныптар-40тан аса үздік жұмыстар

«Ғылыми жобалар» жарысы – 4 жұмыс –облыстық деңгей,  2 орын - Даниэльс  А.- 3 орын- Петрова С.В.

«Зерде»-1-7 сыныптар-6жоба-3жүлделі орын- Земба М.А., Рамазанова Л.К., Хасенова М.Ж.

МАНЮИ-8жоба-4жүлделі орын-Буслович С.М.

Халықаралық тарихи-әдеби байқау-3орын-Назарова Дарья (11сынып)-Граф Е.П.

«ЭКСПО» халықаралық көрмесі – Базарова Карина

«Жаңа сабақ» халықаралық байқау: Эйхгорн Н.В.-16оқушы, Антонович Т.А.-11оқушы,Хабибулина А.Ф.-15оқушы, Земба М.А.-15 оқушы.

«Жарқын болашақ» қалалық байқауы -3орын- Михуля Игорь –Кадирсизова О.Р.

«Халықауызэдебиетіәлемінесаяхат»-2 орын

«Анатілісұлтаны» - 3орын       

Марафондар және интеллектуалды ойындар:

«Жыл командасы»-1орын-5-7сыныптар

Парасат-130 қатысушы-60 жүлделі орындар

Бастау-121 қатысушы-66 жүлделі орындар

Ақбота-356 қатысушы-20 жүлделі орындар

Бритиш бульдог -18 қатысушы-13 жүлделі орындар

Золотое руно-26 қатысушы-2 жеңімпаз

Кенгуру-математика-57  қатысушы-5 жеңімпаз

Адам және табиғат-85 қатысушы

ҰБТ

«Алтын белгі» Аттестатына үміткер және үздік аттестат туралы 3 жылға ақпарат

жыл

оқушылар саны

ҰБТ тапсырушылар саны

орта балл

Үміткерлер саны

ақтады

2011-2012

24

23

81,45

3 (аттестат «Алтын белгі»

2

2012-2013

23

18

74,5

-

-

2013-2014

22

14

 

-

-

 

барлық оқушылар

ҰБТ тапсырғандар

Пәндер бойынша орта баллдар

2014ж орта балл

2013ж орта балл

2012ж орта бал

Қазақ тілі

 

Орыс тілі

Математика

Қазақстан тарихы

Физика

Биология

Әдебиет

 

География

Дүниежүзілік тарих

22

14

17,4

17,5

16,5

17,2

13,5

17,5

9

18,6

8,5

84,1

74,2

81,4