"Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласының…
"№95 мектеп-гимназия" КММ

Қазақ тілін үйренеміз

жұқа
тонкий
Сұрақ-жауап
Барлық жауаптар: 229
Жаңа сұрақтар: 15

Біздің жетістіктеріміз

Олимпиадалар және байқаулар 2015-2016

 «Ғылыми жобалар»байқаудың облыстық айналымы - Чекалина Ксения

«Зерде» ғылыми жобалар байқауы - 28 қатысушы -12 жеңімпаз 5-3 орын

МАНЮИРеспубликалық конференция 5-11 сыныптар: 15 қатысушы: Зебрев Никита - 7 сынып- 1 орын, Жакубекова Карина -5 сынып– 3 орын, Кайль Злата- 3 орын, Грамоталар– Угрюмова Диана, Плахотя Мария -5 сынып

«Жас зерттеуші»облыстық байқауы: Назаренко Сергей

Оқушылардың Республикалық олимпиадасының 2 айналымы (қалалық): Сафаров Рамзес – физика 1 орын, Кульмагамбетова Камила – орыс тілі 2 орын, Иманкулова Малика – химия 3 орын, Михуля Игорь – қазақ тілі 1 орын.

Қалалық деңгейдегі байқаулардың жеңімпаздары:

«Менің мұғалімім»: Мишина Алина – 2 орынжәне Кульмагамбетова Камила – 3 орын

Қазақ тілін білуі туралы қалалық байқаулары – 5 жүлдегерлер

Технология бойынша қалалық олимпиада - 2 орын Мадомарова Гульнара

Областная олимпиада «Таным» и Танымгер» - 2 место и 3 место – Кадырбай Досымжан

 «Таным» және Танымгер» Облыстық олимпиада - 2 орын және 3 орын – Кадырбай Досымжан

Бастауыш мектептегі қалалық және облыстық деңгейдегі суреттер байқауы  25 оқушы

Жоғары оқу орындарының олимпиадалары: олимпиада «Эрудит» «Болашак» - Михуля Игорь – қазақ тілі бойынша 3 орын

ҚарМУ технология бойынша қалалық олимпиада 3 орын– Мадомарова Камила

«Арғырлар»қалалық фестивалі - Чекалина Ксения

ҚарМУ химия бойынша зерттеулік жобалар байқауы Калинин Данил – 11 сынып– 3 орын, Те Дарья – 9 сынып– грамота

 «Жас зерттеушілер» студенттер мен оқушылар арасынан Республикалық интеллектуалды байқауы Астана қаласы Қазақстан тарихы бойынша – Фархутдинова Камила – 10 сынып – 3 орын.

 «Арғырлар»қалалық фестивалі  - Чекалина Ксения – 11 сынып

ҚарМУ «Зият»зерттеу жобасы  - Брызгалова Вероника – 2 орын.

Өлкетану бойынша қалалық байқауда 6 сыныптарға грамота. 

Экология бойынша қалалық байқауы Волохина Анна, Гатауллина Камила – 1 орын

«ЭКСПО -2017» аясында жас өлкетанушы, эколог және табиғат зерттеушілерінің қалалық форумы - 3 орын Хоменко Кристина, Темралеева Милана , 6 сынып.

Жаратылыстану-математикалық циклдың Президенттік олимпиадасы Кайль Злата – 3 орын, Мишина Алина – сертификат.

Республиканский конкурс «Зияткер» - Иманкулова Малика -9 класс – 2 место, Кайль Злата – 7 класс - 2 место, Михуля Игорь – 11 класс – 3 место.

Театрлардың облыстық байқауы: Гран-при «Галерка» театры, ең үздік ерлер рөлі Гран-при

Әскери әндерін сахналау қалалық байқауы «Оле лукое» студиясы - Гран-при

Марафондар және  интеллектуалды ойындар 2015-2016

«Ақ бота» – 353 қатысушы – 13 жүлдегерлер

«Русский медвежонок» – 123 қатысушы – 29 жүлдегерлер

«Золотое руно» - 42 қатысушы – 29 жүлдегерлер

«Кенгуру-математик» – 83 қатысушы- 64 жүлдегерлер

«Бритиш бульдог» - 33 қатысушы– 21 жүлдегерлер

«Парасат» –  147 қатысушы – 85 жүлдегерлер

Қашықтық олимпиадасы - 29 оқушы

             

2015-2016 оқу жылындағы мұғалімдердің жетістіктері

Кәсіби байқаулардың жеңімпаздары- Жакина М.Х., Третьякова Е.М., Земба М.А., Кондратьева С.А.

ОӘО аясындағы мастер-класстар - Назарова В.В.. Петрова С.В.

№95 МГ аясындағы семинарлар                                                             

- Химия, Бейнелеу өнері, психология, директордың ҒӘЖ жөніндегі орынбасарларына арналған семинарлар -қыркүйек, мамыр

- КМ бойынша педагогикалық лаборатория қала мұғалімдері үшін 9 семинарлар (Назарова В.В., Полковая С.А.)

Қарағанды қаласының аймақтық конференциялардың қатысушылары: Полковая С.А., Голощук Т.А., Назарова В.В., Петрова С.В., Граф Е.П., Бейсембаева Ж.А., Сулейменова Т.С., Кусаинова Д.Т., Омарбекова Г.Б., Земба М.А., Эйхгорн Н.В., Маргаскина О.В

НИМ аясында облыстық конференциялар: Назарова В.В., Полковая С.А., Карл Н.Н.

Сын тұрғысынан ойлау облыстық конференциялар: Жакина М.Х., Назарова В.В., Полковая С.А., Голощук Т.А.. Карл Н.Н.

Халықаралық конференциялар: Жакина М.Х., Кусаинова Д.Т., (3 конф), Амрина Д.С., Мухамедиева Г.А., Рамазанова Л.К., Антонович Т.А., Маргаскина О.В.,  

Аймақтық конференциялар: Третьякова Е.М., Крамченинова Е.Ю., Пашкова И.И.

Әдістемелік талдамалар: Пашкова И.И.

Оқушыларды байқауларға дайындағандары үшін Алғыс хаттар

36 грамота және оқушыларды әртүрлі деңгейдегі байқауларға және олимпиадаларға дайындағандары үшін Алғыс хаттар

32 мұғалім -  «Жаңа сабақ»

11 -  «Бейне сабақ»

29 - Ғаламтор сайттарындағы жарияларымдар